Авіадоставка вантажів і посилок - найшвидша доставка вантажу авіа транспортом


Ми пропонуємо нашим Клієнтам швидкий і надійний спосіб логістики Ваших товарів в Україну. Широка агентська мережа, прямі договори з авіакомпаніями і найнижчі тарифи.

Послуги з авіаперевезення вантажів - наша багаторічна спеціалізація.

Завдяки наявності власного авіаційного офісу в британському аеропорту Heathrow протягом декількох десятиліть, а також більш ніж 10 річному досвіду роботи на ринку України, F.S. Mackenzie змогла сформувати у себе величезну професійну експертизу, яка дозволяє нам запропонувати конкурентноздатні послуги з авіадоставка.

• Головний офіс в Bassildon, London, UK з 1951 року

• Оборот групи компаній понад 100 мільйонів USD на рік

• 14 власних офісів в 6 країнах світу, більше 150 співробітників

• Власні офіси в Україні з 2005 року

• Прямі контракти з найбільшими авіаперевізниками

• 50 річна спеціалізація на доставці авіаперевезень по Європі

• Власні консолідаційні сервіси по збірним вантажам

Цьому виду транспорту віддають перевагу за більшу надійність, збереження товару під час шляху і швидкість, що особливо важливо для швидко псується (наприклад, продукти харчування), термінової продукції (оновлення колекції, замовлені і оплачені Клієнтом запчастини, в тому числі, автозапчастини та різні електронні компоненти) або тієї, яка вимагає особливих умов перевезення. Крім цього, авіа доставка актуальна при досить високій вартості товару і низької вартості транспортної складової в загальній ціні продукції.

Авіаперевезення - це найбільш швидкий, складний і постійно меняюшійся вид перевезення збірних вантажів. Незважаючи на високу вартість доставки в порівнянні з іншими видами транспорту, тенденцією стало зростання провізної ємкості і попиту на цей вид доставки, тому важливо мати партнера, який надає стабільність і надійність для забезпечення повної цілісності вашої ланцюжка поставок і оформлення всіх необхідних документів, включаючи експортну декларацію. Незалежно від того, відправляються ваші партії товару на комерційних літаках або вимагають для переміщення спеціальних вантажних літаків, F.S. Mackenzie може надати індивідуальні рішення для Вашого бізнесу.

Наша компанія є одним з найбільших постачальників авіаперевезень в Європі, пропонуючи повний і комплексний пакет послуг преміум-класу, додаткових послуг і спеціалізованих продуктів, всі з яких розроблені для Вас. Через нашу всесвітню мережу власних офісів і агентів, Ви можете вибрати послугу, яка найкращим чином відповідає Вашим потребам.

І незалежно від розміру Вашого бізнесу, наші фахівці забезпечать плавне і швидке ознайомлення з нашою системою роботи.

Ми пропонуємо хороші ціни на доставка з Китаю, Європи і Америки в Україні.

Зателефонуйте або напишіть нам сьогодні, щоб запросити дзвінок від одного з наших колег з продажу, щоб створити нові можливості для вашої мережі поставок авіаперевезень і скористатися нашим великим досвідом в області авіаперевезень.

Зв'яжіться з нами і ми запропонуємо Вам найкращу вартість доставки вантажів:

Вячеслав Пиреев, фахівець з повітряних перевезень з Азії

Електронна пошта: sales@lcl-ukraine.com

Мобільний телефон: +38 050 423 89 97